Top


در گذشته که هنوز استفاده از آبمیوه گیری های برقی زیاد مرسوم نبود در هر خانه ای یک آبمیوه گیری دستی بوده که بیشتر برای آب گرفتن انواع مرکبات، هندوانه و انار مورد استفاده قرار می گرفت و در ابعاد و اشکال مختلف وجود داشتند که با ورود آب میوه گیر های برقی حضور این آب مویه گیری ها کمرنگ شد.

 

 

اما گرفتن آب بعضی از میوه ها با استفاده از آبمیوه گیری های برقی بسیار مشکل می باشد، پس معمولا ترجیح به عدم استفاده یا استفاده از آبمیوه های صنعتی می باشد اما همه ما می داین که آبمیوه های صنعتی دارای مواد افزودنی می باشد که برای سلامتی مضر می باشد.

 

 

اما اگر شما نیز انار را دوست دارید و به آب این میوه علاقه مند هستید یا از آن دسته افراد می باشید که به دلیل خوردن دانه های انار با معده درد روبرو می باشید بهتر است از آب این میوه استفاده کنید که هضم آن راحتر و جذب سریعتری دارد. برای تهیه آب انار نیاز نیست سختی زیادی متحمل شوید.

 

 

آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا، نمونه ای از یک آب میوه گیری دستی انار می باشد که به دست صنعتگران داخلی ساخته شده است. جنس بدنه این آبمیوه گیری دستی از چدن بوده و دارای روکش رنگ کوره ای نسوز می باشد.

 

 

یکی از مهمترین ویژگی های این محصول استفاده از آن برای آب گرفتن سایر میوه ها از جمله مرکبات می باشد، آب میوه گیری دستی اهرمی یک محصول تولید ملی می باشد که دارای 5 سال گارانتی می باشد که نشان از کیفیت بالای این محصول دارد.

 

 

شما با خرید این آبمیوه گیری دستی بدون نیاز به استفاده از برق و تنها با کمک نیروی دست می توانید یک آب میوه سالم و بهداشتی تهیه کنید و به تامین سلامت خود و خانواده کمک کنید. کار کردن با این آبمیوه گیری بسیار آسان می باشد و همه افراد خانواده می توانند با آن کار کنند.

 

 

برای کس اطلاعات بیشتر در رابطه با آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101  و خرید اینترنتیاین محصول به لینک زیر مراجعه نموده . خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با تک سبد می باشد.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 165000 تومان

خرید