Top


یکی از وسایل آشپزخانه که می تواند بسیار پر کاربرد نیز باشد، آبیموه گیری ها هستند که بسته به نیاز شما می توانند کاملا متفاوت باشند. انواع آبیموه گیری های برقی و دستی که خود به تکفیک کارایی دارای انواع متفاوتی می باشند.

 

 

اما آبیموه گیری های دستی به دلیل عدم نیاز به برق و حتی باتری می توانند همیشه و همه جا در کنار شما باشند و شما را از نوشیدن یک آبمیوه سالم و مغذی بهرمند سازند. آبمیوه گیری های دستی را می توانید حتی در طول سفر یا در خوابگاه های دانشجویی نیز با خود همراه داشته باشید.

 

 

تنوع آب میوه گیری دستی می تواند هم از لحاظ شکا و ابعاد باشد و همچنین از نظر نوع کارایی. به عنوان مثال آبمیوه گیری هایی که دارای جنس پلاستیکی بوده و تنها برای گرفتن آب مرکبات مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل وزن کم و ابعاد جکع و جور بسیار محبوب می باشند.

 

 

آب میوه گیری دستی اهرمی، نمونه ای دیگر از آبمیوه گیری ها می باشند که بدون نیاز به برق و تنها با استفاده از نیروی دست امکان گرفتن آب انواع مرکبات و همچنین میوه خوشمزه انار را برای شما فراهم می آورد. این آبمیوه گیری دارای بدنه ای از جنس فلز می باشد.

 

 

با در اختیار داشتن یک آب انار گیری دستی اهرمی می توانید براحتی و بدون نیاز به خریدن آب میوه های صنعتی از نوشیدن آب انار طبیعی و سرشار از آنتی اکسیدان بهرمند شوید. این آبمیوه گیری به گونه ای آب انار را می یگرد که آب پوسته انار وارد آب میوه نمی شود و مزه تلخی نمیگیرد.

 

 

استفاده از آبمیوه گیری های دستی علاوه بر اینکه منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی شده امکان استفاده در موقعیت های مختلف را نیز فراهم می آورد. طراحی آبیموه گیری دستی اهرمی بسیار هوشمندانه بوده بطوری که اعضا خانواده بدون نیاز به مهارت خاصی می توانند از آن استفاده کنند.

 

 

برای شماهده تنوع محصولات و خرید آب میوه گیری دستی به صورت آنلاین به وب سایت تک سبد مراجعه نموده. خرید کالای اصل با قیمت مناسب را با ما تجربه کنید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 165000تومان

خرید