Top


یکی از وسایل مراقبتی پوست، دستگاه بخور گرم می باشد که به دلیل کاربری آسان و در دسترس بودن می تواند یک انتخاب راحت و بدون دردسر باشد. در حال حاضر نمونه های مختلفی از دستگاه بخور گرم در بازار وجود دارد که شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنواع آنها را انتخاب کنید.

 

 

دستگاه بخور صورت high tech  نمونه ای از دستگاه بخور صورت می باشد که برای مصارف خانگی بسیار مناسب بوده. که می تواند برای داشتن پوستی سالم و با نشاط در اختیار شما باشد. یکی از مزیت های بخور صورت بازشدن منافذ پوست می باشد.

 

 

یکی دیگر از مزیت های استفاده از دستگاه های رطوبت ساز با فراهم آوردن رطوبت نسبی هوا در درمان برخی بیماری‌ها از قبیل استرس ها ناشی از یک روز پر مشغله کاری بوده. خرید دستگاه بخور صورت می تواند یک روز پر استرس را با آرامشی وصف ناشدنی جایگزین کند.

 

 

توجه کنید اگر شما قصد استفاده از بخور گرم برای پوست صورت را دارید، قبل از استفاده حتما پوست خود را با آب و یک شوینده ملایم به خوبی شسته تا هر گونه آلودگی و مواد آرایشی موجود بر روی پوست شما به خوبی پاک شده و وارد منافذ پوستی شما در حین بخور دادن نشود.

 

 

یکی از روش هایی که می تواند تاثیر بخور گرم را بیشتر کند استفاده از گیاهان دارویی تازه، خشک‌شده یا روغن‌های مناسب با پوست شما می باشد. یک دستگاه بخور صورت به همراه یک مقدار گیاه یا روغن گیاهی می تواند تاثیر بیشتری سبت به خیلی از روش های تهاجمی داشته باشد.

 

 

در پایان یک روز کاری پر مشغله می توانید یک بخور گرم به همراه مقداری چای سبز و یا نعناع فلفلی در بخور خود استفاده کنید تا علاوه بر تازه شدن دستگاه تنفسی خود می تواند اثر بسیار مناسبی بر شادابی پوست شما داشته باشد.

 

 

برای مشاهده متنوع ترین محصولات مراقبتی پوست و خرید اینترنتی دستگاه بخور صورت پایه دار به لینک زیر مراجعه نمائید.

 

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 55000 تومان

خرید