Top


با توجه به اقلیم آب و هوایی گرم و خشک ایران، نیاز به استفاده از دستگاه های رطوبت ساز برای در امان ماندن از خشکی پوست و چشم و همچنین کاهش بیماری های تنفسی ضروری می باشد. در حال حاضر انواع مختلفی از دستگاه های رطوبت ساز خانگی در بازار وجود دارد.

 

 

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از انواع  دستگاه بخور سرد ارزان آسنا کنیم. دستگاه بخور سرد LOVELY BABYیک دستگاه رطوبت ساز خانگی کوچک می باشد که می تواند در شرایط مختلف همراه شما باشد.

 

 

از مهمترین مزایای این دستگاه بخور سرد می توان به ابعاد جمع و جور آن اشاره کرد که عبارت است از 7.2*12.5 سانتی متر، با توجه به این ابعاد شما می توانید این دستگاه را با خود به سر کار برده و از مزایای این محصول بهرمند شوید.

 

 

با توجه به وجود تنوع زیاد در بازار رطوبت ساز های خانگی شما می توانید با خرید دستگاه بخور سرد ارزان LOVELY BABY از مزایای مختلف این محصول بهرمند شوید از جمله تولید بون منفی اکسیژن منجر به تصفیه هوای محیط و ایجادا نشاط و سرحالی شما می شود.

 

 

جنس بدنه این دستگاه از بهترین مواد اولیه abs بهداشتی می باشد که از مهمترین مزیت های این محصول محسوب می شود. این محصول دارای مخزن 180 میلی لیتری می باشد و با دارا بودن یک کابل سیم یو اس بی می توانید آنرا به آداپتور شارژ، لپ تاپ یا حتی پاور بانک وصل کنید و استفاده کنید.

 

 

اگر شما مخزن این دستگاه را پر از آب بکنید از 6 ساعت اسپری بخور سرد بهرمند خواهید شد. شما می توانید براحتی این دستگاه را در داخل کیف خود گذاشته و همراه خود داشته باشید و با توجه به اینکه حتی می تواند با استفاده از پاوربانک نیز کار کند در همه موقعیت ها از آن استفاده کنید.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید دستگاه بخور سرد ارزان به وب سایت تک سبد مراجعه کنید. کیفیت و قیمت مناسب را با تک سبد تجربه کنید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید