Top


سال نو فرصتی مناسب برای هدیه دادن به کودکان می باشد حال اگر شما به دنبال تهیه هدیه ای متفاوت می باشید با ما همراه باشید با معرفی محصولی جدید و کارآمد که نه تنها کودکان از داشتن آن لذت می برند بلکه بزرگتر ها نیز به هیجان می آیند.

 

 

دستگاه حباب ساز برقی، بله دستگاه حباب ساز شاید بنظر بیاید که این محصول چگونه می تواند بچه ها را سرگرم کند، این محصول می تواند با تولید حجم انبوهی از حباب در یک لحظه بچه ها را به هیجان بیاورد و بسیار شاد کند هر چند بزرگتر ها نیز با دیدن این حباب ها به وجد می آیند.

 

 

دستگاه حباب ساز برقی اتوماتیک دارای سری فندکی بوده بنابراین شما براحتی می توانید از این دستگاه استفاده کنید و لحظات شادی را برای کودکان خود رقم بزنید هر چند شما می توانید از این دستگاه در جشن ها و گردهمایی ها نیز استفاده کنید و وارد دنیای شگفت انگیز حباب ها شوید.

 

 

جنس بدنه این محصول پلاستیکی می باشد هر چند در بازار انواع جنس های مختلف موجود است اما مزیت این مدل سبک بودن آن می باشد که شما می توانید آنرا براحتی و بدون دردسر با خود جابجا کنید، ابعاد کوچک و وزن کم این محصول از ویژگی های آن محسوب می شود.

 

 

این دستگاه حباب ساز کودک علاوه بر آنکه با فندکی خودرو کار می کند با برق شهر نیز کار کرده و امکان استفاده در مکان های سربسته را نیز دارد، بنابراین شما می توانید از آن حتی در سالن های جشن در کنار دیجی و سایر افکت ها استفاده کنید.

 

 

این دستگاه دارای 18 حلقه حباب ساز می باشد و همچنین دارای  پایه ضد لغزش، سبک و قابل حمل، قابل استفاده در فضای باز دو بسته بوده. به همراه این محصول یک محلول کف ساز نیز ارائه می شود که در مخزن دستگاه ریخته می شود و می تواند حباب های زیبا تولید کند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی دستگاه حباب ساز برقی ارزان به لینک زیر مراجعه نموده و از یک خرید راحت و مطمئن بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید