Top


صنایع دستی ایرانی جلوه ای از هنرپارسی  بوده که نمود تمام عیار فرهنگ و هنر ایرانی می باشند، هنر مند ایرانی با داشتن ذوق و قریحه زیبا شناسی، حس و اندیشه هنری خود را با تولید اثر هنری نفیس به عرصه ظهور می گذارند و این حس و ذوق هنری را به اشتراک گذاشته.

 

 

تنوع صنایع دستی ایرانی نشان از طبع هنری بالای هنرمندان ایرانی دارد،  هنر مند ایرانی توانسته است با استعداد و اندیشه هنری خود وحدت نگاه هنری خود را بر کثرت نگاه ما منطبق سازد و جهان پیچیده و هزار توی هنر را معرفی نماید.

 

 

شهر اصفهان با بالاترین آثار هنری توانسته است رتبه اول تولید صنایع دستی کشور را به خود اختصاص دهد، فیروزه کوبی، خاتم کاری، میناکاری، قلمکاری و .... از بارزترین و شاخص ترین صنایع دستی این شهر می باشد که از دیر باز مورد توجه هنردوستان داخلی و خارجی بوده است.

 

 

اگر به دنبال خرید یک سوغاتی ارزشمند و با قیمت مناسب می باشید پیشنهاد ما به شما خرید ساعت دیواری میناکاری می باشد که به دست هنرمندان چیره دست میناکار اصفهانی ساخته شده است. محصولی زیبا و کاملا کاربردی که جلوه ی زیبا از هنر میناکاری را به رخ می کشد.

 

 

تنوع مدل ساعت دیواری میناکاری یکی از دلایل محبوبیت این کالا می باشد، به طور کلی یکی از دلایل ماندگاری برخی از گونه های صنایع دستی کاربردی بودن در عین حال تنوع صنایع دستی می باشد که ساعت مینا کاری از این قاعده پیروی می کند.

 

 

هنرمند مینا کار ذوق هنری و خلاقیت فکری خود را به زیبایی در این محصول متجلی ساخته و تنوع محصولات میناکاری اصفهان نمونه بارز این موضوع می باشد. زیبایی محصولات هنری ایرانی نشان از فرهنگ غنی ایرانی می باشد.

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی ساعت دیواری میناکاری ارزان به وب سایت اینترنتی تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه این فروشگاه اینترنتی بهرمند شوید.

 

 

قیمت : 99000 تومان

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید