Top


یکی از صنایع دستی ایرانی که پیشینه ای طولانی ندارد اما زیبایی و ظرافت آن زبانزد خاص و عام می باشد هنر فیروزه کوبی می باشد، هنری که نشان از صبر، حوصله و سلیقه هنری هنرمند ایرانی دارد که به سر پنجه توانای خود محصولاتی در خور نام هنر ایرانی تهیه و تولید می کنند.

 

 

شاید شما نیز با شنیدن نام فیروزه کوبی به یاد معادن فیروزه نیشابور افتاده و این هنر را مختص استان خراسان و شهر مشهد بدانید هر چند این هنر از این خطه برخواسته امادر حال حاضر مهد رشد و ترقی این هنر زیبا وچشم نواز شهر اصفهان می باشد.

 

 

همانطور که کفته شد این هنر زیبا و چشم نواز مختص ایران و هنرمند ایرانی می باشد که از این مرز و بوم به سایر ممل گسیل یافته است، بنابریان به جرات می توان گفت که خرید ظروف فیروزه کوبی یکی از انتخاب های گردشگران خارجی در برنامه های بازدید از بازار های سنتی ایران می باشد.

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم آوردن مجموعه ای بینظیر از محصولات فیروزه کوبی بهترین اساتید فیروزه کوب اصفهان و با حذف واسطه ها امکان خرید کالای اصل و با کیفیت را با قیمت مناسب برای همه هموطنان عزیز فراهم آورده است.

 

 

شاید شما نیز از دوستداران این هنر زیبا باشید اما به دلایل مختلف امکان سفر کردن به شهر اصفهان برای مشاهده تنوع محصولان و خرید ظروف فیروزه کوبی را نداشته باشید اما پیشرفت تکنولوژی همواره در خدمت بهبود کمیفیت زندگی بوده است.

 

 

فروشگاه تک سبد با فراهم آوردن امکان خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان با بهترین کیفیت و قیمت مناسب که به دلیل حذف واسطه ها می باشد توانسته است گام موثری در جهت توسعه فرهنگ آشنایی و خرید صنایع دستی در کشور بردارد.

 

 

برای مشاهده تنوع ظروف فیروزه کوبی اصفهان و خرید اینترنتی به لینک زیر مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با تک سبد می باشد.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید