Top


با توجه به پیشرفت های زیادی که در زمینه علوم پزشکی صورت گرفته است، بسیاری از مردم هنوز مایل به استفاده از روش های طب سنتی می باشند، زیرا این روش ها معمولا بدون عارضه می باشند. یکی از روش های طب سنتی که هنوز طرفداران خاص خود را دارد روش حجامت یا بادکش طبی بدن می باشد.

 

 

بادکش طبی بدن یکی از روش های طب مکمل می باشد که بسیار موفق ظاهر شده است و در درمان بسیاری از بیماری ها از آن استفاده می شود در این روش درمانی با استفاده از حرکات چرخشي و جهت دارد ليوان بر روی بدن و ایجاد وکیوم بر رروی پوست با تنظيم جريان خون به بهبود بیماری ها کمک می کند.

 

 

شما می توانید با تهیه یک دستگاه حجامت خانگی براحتی از فواید بیشمار این روش درمانی استفاده کنید. اگر شما نیز به کرات دچار اسپسام عضلانی می شوید می توانید با بادکش در محل گرفتگی عضله و با تنظيم جريان خون و باز کردن عروق خونی با افزایش جریان خون و دفع مواد سمی از درد آن خلاص شوید.

 

 

استفاده از دستگاه حجامت و بادکش می تواند به خانم هاي مبتلا به کم کاري تخمدان یا افرادی که دارای پریود های دردناک می باشند کمک کند. استفاده از بادکش طبی برای افرادی که دچار گزگز، خواب رفتگي و يخ بودن دست و پا هستند می تواند بسیار موثر باشد و با افزایش خونرسانی در اندام های مورد نظر تاثیرات چشم گیری را داشته باشد.

 

 

یکی از انواع دستگاه حجامت که در حال حاضر برای استفاده های خانگی بسیار مرسوم می باشد، بادکش طبی بدن 6 سر شلنگدار می باشد که دارای یک دسته وکیوم و 6 عدد کاپ پلاستیکی در اندازه های مختلف می باشد که برای استفاده در نواحی مختلف در نظر گرفته شده است.

 

 

بادکش طبی یا حجامت خشک در واقع نمونه ای از ماساژ می باشد که با ایجاد وکیوم در محل مورد استفاده و افزایش خونرسانی می تواند تاثیرات شگفت انگیزی در بهبود علائم بیماری و دردها داشته باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه حجامت ارزان خانگی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل از تخفیفات ویژه بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 17900 تومان

خرید