Top


با توجه به اینکه کاهش رطوبت هوا از سطح استاندارد می تواند باعث عواملی همچون خشکی پوست، خشکی چشم، ایجاد حساسیت های تنفسی و .... بشود، بنابراین بزوم به استفاده از دستگاه های رطوبت ساز در محل زندگی و کار می تواند در تامین سلامت و بهداشت بدن موثر واقع شود.

 

 

در حال حاضر تنوع محصولات زیادی در بازار فروش رطوبت ساز های خانگی وجود دارد که علاوه بر شکل ظاهری و قیمت مکانیزم عملکرد متفاوتی نیز دارند، از انواع رطوبت ساز های گرم و سرد که بنا به نیاز از یکی از این موارد استفاده می شود.

 

 

دستگاه های رطوبت ساز سرد نمونه ای جدید از دستگاه های بخور می باشند که در سال های اخیر استفاده از آنها رونق زیادی پیدا کرده، در واقع در هر خانه ای که نوزاد داشته باشند حداقل یک دستگاه بخور سرد ارزان وجود دارد، زیرا توصیه متخصصان برای اتاق کودک استفاده از این نوع رطوبت ساز می باشد.

 

 

دستگاه بخور سرد LOVELY BABYT، نمونه ای از دستگاه های رطوبت ساز سرد خانگی می باشد که به دلیل مکانیزم عملکرد و ابعاد کوچک بسیار مورد استقبال می باشد این دستگاه به عنوان یکی از ارزان ترین دستگاه بخور سرد موجود در بازار شناخته شده است.

 

 

ابعاد این بخور سرد ارزان 7.2*12.5 سانتی متر می باشد که ایعاد جمع و جوری محسوب شده و به دلیل وزن پایین شما می توانید این دستگاه بخور را با خود همراه داشته باشید و حت در محل کار نیز از فواید دستگاه بخور سرد استفاده کنید.

 

 

این دستگاه بخور سرد کوچک با تولید یون منفی اکسیژن کمک شایانی به تصفیه هوای محل مورد استفاده می کند و این امر یک وجه تمایز این محصول از موارد مشابه می باشد. این محصول در صورت تمام شدن آب مخزن به صورت اتوماتیک خاموش می شود که مانع از آسیب رسیدن به دستگاه شده.

 

 

برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر پیرامون بخور سرد LOVELY BABY USB HUMIDIFIER به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت لذت ببرید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید