Top


یکی از مهمترین ویژگی های صنایع دستی در اشتغالزایی انجام همه مراحل اصلی کار توسط نیروی انسانی و دست می باشد، همچنین یکی از دلایل ماندگاری و رونق صنایع دستی تامین مواد اولیه این محصولات از منابع داخلی می باشد و به همین دلیل صنایع دستی را صنایع بومی نامگذاری می کنند.

 

 

یکی از مهمترین ویژگی های صنایع دستی عدم تشابه و همانندی در تولیدات صنایع سدتی می باشد که آنها را مانند اثر انگشت خاص و یونیک می کند و به نوعی بیان کننده خلاقیت و ذوق هنر هنرمند می باشد. برای تولید صنایع دستی فاخر و ارزنده نیاز می باشد که هنرمند علاوه بر دقت صبر و حوصله بالایی داشته باشد.

 

 

یکی از انواع هنر های دستی اصیل ایرانی هنر خاتم کاری می باشد که نقش موثری در اشتغال زایی و رشد اقتصادی کشور بخصوص زمینه صادرات غیر نفتی کشور داشته است، شاید بتوان گفت این امر به دلیل عدم نیاز به سرمایه گذاری کلان برای راه اندازی کارگاه های تولید خاتم می باشد.

 

 

از قدیم الایام ما هنر خاتم کاری را به هنر تزئین موزاییکی مانند سطوح چوبی می شناختیم مانند انواع جعبه خاتم کاری بزرگ و کوچک، اما اما شاهد محصولات خاتم کاری بر روی فلز مس می باشیم که زیبایی چشم نوازی به محصولات تولیدی داده است.

 

 

یکی از ویژگی های مثبت محصولات خاتم کاری علاوه بر تنوع محصولات خاتم کاری می توان به جنبه کاربردی بودن آنها اشاره کرد که در واقع کاربردی بودن صنایع دستی رمز ماندگاری آنها محسوب می شود، به عنوان مثال جعبه جواهرات خاتم کاری محصولی که علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی نیز می باشد.

 

 

ایران یکی از با قدمت ترین تمدن ها در زمینه هنر می باشد و از دیر باز تا کنون شاهد ابداعها و آفرینش های هنری می باشیم که به دست هنرمندان ایرانی به منظور بهبود کیفیت زندگی و کمک به خوب زیستن طراحی و تولید شده اند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری ارزان به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید راحت و مطمئن ار تخفیفات ویژه بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت :  49000  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید