Top


یکی از مشکلاتی که در آغاز فصول گرم سال با آن مواجه هستیم وجود حشراتی همچون مگس و پشه می باشد که می تواند خواب و استراحت را به دهن شما تلخ کند. اذیت های و نیش این حشرات به یک طرف و ترس از آلودگی در طرف دیگر قرار دارد.

 

 

نیاز به استفاده اسپری ها و سم پاشی ها یکی از روش های مرسوم برای خلاصی از شر این حشرات موذی می باشد، اما با این روش ها بهتر است خدا حافظی کنید زیرا می تواند برای سلامتی شما و افراد خانواده تان بسیار خطر آفرین باشد.

 

 

این روزها استفاده از حشره کش برقی جایگزین بسیار مناسبی برای اسپری ها و سایر حشره کش های شیمیایی می باشد. البته باید به این نکته توجه کرد که برخی از نمونه های حشره کش برقی نیز از قرص های شیمیایی استفاده می کند که این موارد نیز برای سلامتی مضر می باشد.

 

 

نمونه ای از این حشره کش ها، لامپ حشره کش برقی جدید می باشد که به دلیل بدون عارضه بودن و همچنین استفاده و کاربری آسان بسیار محبوب می باشند. در این نوع از حشره کش ها هیچ گونه ماده شیمیایی استفاده نمی شود و بسیار مناسب می باشند.

 

 

حشره کش برقی ریدکس پلاس، نمونه ای دیگر از حشره کش های برقی می باشد که با استفاده از آن می توانید براحتی و برای همیشه از شر موش، سوسک، مورچه و عنکبوت خلاص شده. این محصول  می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای حشره کش های شیمیایی باشد.

 

 

این دستگاه را تنها کافی می باشد به پریز برق وصل کنید و بدون ترس از هر خطر و آثار سوء جانبی از شر حشرات خلاص شوید. با این محصول دیگر هیچ احتیاجی به صرف هزینه های سنگین برای خرید سموم و حشره کش های شیمیایی نمی باشد.

 

 

برای مشاهده تنوع حشره کش های برقی و آشنایی با طرز کار لامپ حشره کش برقی  به وب سایت اینترنتی تک سبد مراجعه نموده.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید