Top


با شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا شیوع حشرات موذی پرنده می باشد، مگس، پشه و سوسک های پرنده که در این فصول زیاد می شوند و مانعی برای خواب و استراحت ما می شوند. بخصوص شب هنگام در موقع استراحت نیش حشرات و صدای آنها آزار دهنده می باشد.

 

 

از سویی نیش حشرات می تواند علاوه بر سلب آسایش موجب آسیب هی پوستی برای کودکان بشود، بنابراین این نگرانی برای والدین وجود دارد که کودکان خود را از گزند نیش حشرات در امان بدارند و به این منظور روش های مختلفی را امتحان می کنند.

 

 

شاید اولین گزینه در مقابله با حشرات استفاده از حشره کش های شیمیایی می باشد، انواع حشره کش هایی که به صورت اسپری توزیع می شوند که علاوه بر ضرر برای سلامتی انسان برای طبیعت نیز بسیار مضر می باشد یکی از دلایل آن پیشرانه هایی می باشد که در این اسپری ها اسنفاده می شود.

 

 

اگر به دنبال یک حشره کش می باشید که کمترین میزان خطر برای سلامتی خود و محیط را داشته باشد ما به شما استفاده از لامپ حشره کش برقی را پیشنهاد می کنیم. این محصول می تواند یک حشره کش برقی مناسب برای اتاق نوزادان باشد.

 

طرز کار لامپ حشره کش برقی بسیار ساده می باشد، این محصول به مانند یک لامپ به سرپیچ لامپ های معمولی وصل می شود و با تولید نور بنفش حشرات را به سوی خود جذب می کند و در اثر تماس با قسمت داخلی لامپ در اثر حرارت بالا نابود می شوند.

 

 

حشره کش برقی زپ لایت بسیار کم مصرف می باشد و این لامپ علاوه بر اینکه به عنوان یک حشره کش برقی قابل استفاده است می تواند به عنوان یک چراغ خواب زیبا با نور ملایم مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی لامپ حشره کش برقی خانگی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالا اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه این فروشگاه بهرمند شوید.

 

 

 

برای شماهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

 Ø®Ø±ÛŒØ¯