Top


بسیاری از افراد که تمایل به استفاده کردن از آب سالم و بهداشتی دارند ترجیح می دهند تا از روش هایی مانند جوشانیدن آب یا حتی استفاده از آب معدنی را جایگزین آب لوله کشی کنند که می تواند کاملا هزینه بر و وقت گیر باشد و جوشانیدن نه تنها سختی آب را کم نمی کند بلکه موجب افزایش آن می شود.

 

 

اما راه حل چیست؟ آیا باید هزینه های سنگین خرید آب معدنی را متحمل شد؟ پاسخ ما استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که برای شما این امکان را فراهم می آورد بدون نیاز به صرف وقت و هزینه زیاد از آب سالم و بهداشتی بهرمند شوید.

 

 

با توجه به وجود نمونه های مختلفی از دستگاه تصفیه اب خانگی شما می توانید بر اساس نوع الودگی آب منطقه خود و یا هزینه و بودجه در نظر گرفته شده برای این امر و همچنین مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از انواع مختلف این دستگاه را انتخاب نمائید.

 

 

یکی از انواع نمونه های این محصولات دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری می باشد که نه تنها نیاز به منبع برق ندارد بلکه دارای کاربری آسانی نیز می باشد و از سیستم فیلتراسیون دو مرحله ای بهرمند می باشد. این نمونه از دستگاه تصفیه ب برای مناطقی با میزان آلودگی کم مفید می باشد.

 

 

این محصول که یکی از مقرون بصرفه ترین و راحترین نوع های دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد دارای زاویه کوتانژات خاصی در مدخل ورودی خود بوده و دارای کارتریج سرامیکی و نانو KDFبوده و آب را در دو مرحله تصفیه می کند.

 

 

این دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی با دارا بودن دو فیلتر می تواند آلودگی ها و ناخالصی هایی از جمله زنگ زدگی لوله، کلر آب، موجودات ذره بینی، یون های سنگین آهن موجود در آب را حذف نماید.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و آگاهی از قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی به لینک زیر مراجعه نمائید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید