Top


بادکش درمانی دارای سابقه طولانی در ایران می باشد که شواهد حاکی از کاربرد این روش درمانی سنتی در زمان همخامنشیان می باشد. این روش درمانی به عنوان یکی از کوچکترین روش های یداوی در طب سنتی می باشد که با ایجاد مکش در نواحی مختلف بدن صورت می گیرد.

 

 

در گذشته بادکش طبی بدن با استفاده از لیوان های شیشه ای که در داخل آن از پنبه آتش زده شده به منظور ایجاد خلا استفاده میشد، اما این روزها استفاده از دستگاه بادکش طبی مرسوم شده است که خطرات احتمالی روش گذشته را نداشته و استفاده از آن بسیار راحتر می باشد.

 

 

دستگاه حجامت بادکش متشکل از یکسری لیوان پلاستیکی در سایز های مختلف می باشد که مجهز به یک سوپاپ بوده که به دسته مکنده این دستگاه وصل می شود و به این ترتیب مکش در محل مورد استفاده بوجود می آید و شما می توانید از فواید این روش درمانی استفاده کنید.

 

 

دستگاه حجامت دستی، با ایجاد مکش در نواحی مورد استفاده به منظور کاهش درد های ناشی از گرفتگی عضلات و انبساط عروق بدن و همچنین برای بر طرف نمودن انسداد عروق و عدم تمرکز سموم مورد استفاده قرار می گیرد که لیوان هایی با سایز های متفاوت این دستگاه برای استفاده در نواحی مختلف می باشد.

 

 

استفاده از بادکش طبی بدن دارای سابقه ای طولانی و بیش از هزار سال می باشد. این روش درمانی برای ریلکسیشن روحی و عصبی و همچنین در محل وریدهای واریسی و پیشگیری از واریس مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

دستگاه حجامت خانگی با ماساژ عمیق در دست و پا به منظور بر طرف کردن خواب رفتگی دست و پا می تواند مورد استفاده قرار گیرد و با افزایش ترشح سروتونین، اندروفین و انکفالین می تواند منجر به مهار انتقال پیام درد به هیپوفیز و هیپوتالاموس شده و درد را تسکین دهد.

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه حجامت آنلاین به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت را با تک سبد تجربه کنید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

خرید