Top


از مهمترین عوامل موثر در بهبود بازارهای داخلی در زمینه فروش صنایع دستی، اقزایش میزان آگاهی مردم با آشنا سازی مردم با این صنایع که می تواند از طریق برگزاری نمایشگاه های فصلی و مناسبتی فروش صنایع دستی می باشد تا با افزایش فروش و افزایش درآمد تولید کنند گان صنایع دستی میل و رغبت برای ماندگاری در این صنایع بوجود آید.

 

 

به جرات می توان گفت عدم موفقیت صنایع دستی در سال های اخیر نداشتن شناخت کافی از بازار های داخلی و خارجی این صنایع می باشد که می توان گفت در اثر عدم شناخت صحیح از سلایق و نیاز های مشتریان می باشد و همچنین نبود یک معیار مناسب برای سنجش سطح کیفی محصولات صنایع دستی.

 

 

در صورت توسعه صنایع دستی می توان زمینه مناسب برای فراهم آوردن فروش در خارج از مرزهای کشور نیز فراهم می آید و توسعه صادرات صنایع دستی میسر می شود. به این منظور باید تحقیقات گسترده ای برای شناخت بازار های جهانی برای صنایع دستی ایرانی داشت.

 

 

از جمله صنایع دستی که در سال های اخیر توانسته است علاوه بر بازار های داخلی در بازار ها ی خارجی نیز به خوبی بدرخشد، هنر میناکاری یا میناسازی می باشد که فعالان این عرصه اقتصادی با توجه به نیاز ها و سلایق مشتریان دست به ابتکارات و تولید محصولات جدید از جمله ساعت دیواری طرح میناکاری زده اند.

 

 

با توجه به اینکه یکی از عوامل اصلی ماندگاری صنایع دستی کاربردی بودن این صنایع می باشد می توان گفت فروش ساعت دیواری میناکاری به دلیل برخورداری از این قضیه بسیار خوب بوده است.

 

 

ساعت دیواری میناکاری اصفهان یکی از صنایع دستی ایرانی می باشد که با حفظ اصالت های هنر ملی و کاربرد مدرنتیه توانسته است به خوبی به زندگی روزمره مردم راه پیدا کند و جایگاه خوبی را برای خود داشته باشد.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات صنایع دستی ایرانی و خرید اینترنتی ساعت میناکاری به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه این سایت بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

خرید