Top


درب های مگنتیک، محصولاتی بسیار کارآمد با طراحی فوق العاده کارآمد می باشد که بسته به نوع آن می تواند در صرفه جویی در مصرف انرژی یا گردش هوای تازه و جلوگیری از هجوم حشرات به داخل ساختمان به شما کمک کند. در حال حاضر نمونه های مختلفی از درب های مگنتیک در بازار وجود دارد که دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

 

 

 

یکی از عوامل تعیین کننده در قیمت پرده توری مگنتیک، جنس توری مورد استفاده برای تولید این درب ها می باشد، برند آسان مش یکی از تولید کنندگان وطنی درب های مگنتیک می باشد که تونسته است محصولاتی با کیفیت جهانی تولید کند. پرده توری مگنتیک آسان مش با استفاده از توری فایبر گلاس ترک تهیه شده است.

 

 

نوع متریال مورد استفاده در درب های آهنربایی باید بسیار با کیفیت باشد، زیرا این درب ها بسته به نوع پلاستیکی یا توری در معرض رطوبت، گرما و سرما می باشند که در صورت عدم کیفیت بالا بعد از مدتی دچار پوسیدگی و خرابی می شوند.

 

 

آسان مش از موفق ترین تولید کنندگان درب پلاستیک مغناطیسی ایرانی می باشد که درب های خود را با استفاده از پلاستیک درجه یک خارجی تهیه کرده که دارای قابلیت شستشو نیز می باشند.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید 

خرید

 

از مهمترین ویژگی های این درب های مگنتیک می توان به تردد راحت از این پرده ها اشاره کرد که به دلیل استفاده از مگنت های بسیار قوی در ساخت آنها می باشند. برای خرید عمده درب پلاستیک آهنربایی به لینک موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 

 

قبل از نصب پرده مگنتیک توری یا پلاستیکی باید مگنت ها را با یکدیگر جفت کرده تا بعد از نصب مشکلی پیش نیاید، توری مورد استفاده در درب توری آسان مش مقاوم به نور و گرما می باشد.

 

 

برند آسان مش به منظور تضمین کیفیت محصولات خود را گارانتی کرده و در صورت عدم رضایت می توانید این محصول را مرجوع نمائید.