Top


تعاریف زیادی در رابطه با هنر و هنرمند آمده است اما به طور کلی می توان گفت که با هر بار شنیدن کلمه هنر به یاد زیبایی و جمال می افتیم، گویی هنر و زیبایی به یک معنی می باشند.

 

 

هنر میناکاری نیز که به دست هنرمندان اصفهانی تولید می شود به راستی که یاد آور زیبایی و جمال می باشد، هنری که ریشه در آب و خاک ایرانی دارد و از این کشور به سایر کشور ها نشر پیدا کرده است.

 

 

در واقع می توان گفت که هنر در ایران را به یک درخت تشبیه کرد که ریشه آن در اعماق قنات های کویر و شاخه های آن سر بر قله های البرز دارد.

 

 

میناکاری هنری که در آن به زیبایی تن بی روح فلز به دست هنرمندان میناکار آراسته می شور و شکوه و زیبایی خاصی به فلز می دهد.

 

 

در تعاریف آمده است که هنر نوعی رستگاری می باشد که انسان را از خواستن یعنی درد و رنج نجات می دهد و این امر به وضح بر همگان روشن می باشد که استفاده از آثار هنر مانند میناکاری تاثیر مثبتی در روح زندگی آدمی دارد.

 

 

شما می توانید با خرید قاب میناکاری زیبایی را به خود به خانه ببرید وبا آویختن این قاب زیبا بر دیوار محل کار یا زندگی با نگاه در نقش و نگار های آن غرق در زیبایی حقیقت آفرینش شوید.

 

 

یک هنر مند میناکار باید علاوه بر هنر دوست بودن، توانایی درک هنر را داشته باشد و بتواند آنچه را درک کرده است با ذوق و عواطف خود را به عرصه ظهور درآورد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید قندان میناکاری به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید