Top


هنگام خرید ظروف میناکاری برای تشخیص کالای اصل و نفیس لازم می باشد به یکسری نکات توجه کنید تا کالای خریداری شده شما یک کالای اصل و مرغوب باشد.

 

 

 

اگر به شهر اصفهان سفر کردید و به مرکز فروش ظروف میناکاری در اصفهان مراجعه نمودید برای خرید محصولات میناکاری اولین اقدامی که می کنید با دست خود سطح ظرف میناکاری را لمس کنید.

 

 

 

سطح یک میناکاری خوب فاقد هرگونه زبری و ناهمواری می باشد زیرا اگر یک ظرف مینا در دمای بالاتر از حد لازم قرار گیرد یا بیشتر از زمان لازم در کوره بماند رنگ بر سطح کار دچار تخریب می شود.

 

 

 

اگر شما به دنبال خرید گلدان میناکاری اصفهان هستید، ابتدا آن را در دست بگیرید تا ببینید که وزن آن نسبت به اندازه آن متناسب می باشد یا خیر. زیرا کالاهای تقلبی در بازار وجود دارد که از زیر ساخت غیر از مس استفاده می کنند.

 

 

 هنرمندان میناکار برای تولید یک محصول مرغوب باید نهایت دقت و ظرافت را بکار ببرند تا یک محصول نفیس و دارای ارزش هنری را تولید نمایند.

 

 

 

شاید گمان همگانی بر این باشد که تنها میناکاری را با رنگ آبی می توانند تهیه کنند ولی این روزها ظروف میناکاری با استفاده از رنگی خاص مانند برخی زیرمجموعه های رنگ قرمز یا ارغوانی طراحی و تولید می شود.

 

 

 

با خرید صنایع دستی کشورمان می توان از تولیدات داخلی حمایت کرد، صنایع دستی به عنوان صنایع سبز شناخته می شود و می تواند در رونق اقتصادی کشور نقش بسزایی داشته باشد.

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید مینکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید