Top


صنایع دستی هر کشوری شاخصه ای از فرهنگ و هنر آن کشور می باشد و نقش اساسی و مهم صنایع دستی در عرضه ها مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی و اقتصادی روشن می باشد. شاید این روزها بیشترین جنبه صنایع دستی را بعد اقتصادی و درآمد زائی آن بدانند.

 

 

اما باید خاطر نشان کنیم صنایع دستی در هر سرزمینی نشانگر اندیشه خلاق و هنر، ذوق سرشار و توانمندی مردمان آن سرزمین می باشد که در اوار مختلف توانسته اند با مواد اولیه بومی هر آنچه برای تامین مایحتاج خود نیاز دارند تهیه و تولید کنند.

 

 

تفاوت صنایع دستی با صنایع هنری بعد کاربردی بودن آنها در کنار جنبه تزئینی آن می باشد. به عنوان مثال محصولات میناکاری تهران علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی می باشند و شما با خرید یک محصول دو هدف را زده اید.

 

 

به عنوان مثال شما با خرید بشقاب میناکاری تهران می توانید از این محصول به عنوان یک وسیله زینتی برای محل زندگی یا کار خود استفاده کنید، همچنین شما می توانید از این بشقاب به عنوان یک وسیله کاربردی نیز استفاده کنید به عنوان مثال به عنوان یک شیرینی خوری زیبا.

 

 

در سال های اخیر با توجه به رویکرد هایی که به منظور حمایت از صنایع دستی ایرانی صورت گرفته است استقبال خوبی از صنایع دستی بخصوص میناکاری صورت گرفته است بخصوص در شهر های بزرگ و صنعتی مانند تهران و شما شاهد تعدد مرکز فروش میناکاری تهران در این شهر ها می باشید.

 

 

هنر میناکاری هنری فاخر و اصیل می باشد که توانسته است سهم بسیار خوبی از بازار فروش صنایع دستی را در داخل و خارج از کشور به خود اختصاص دهد و خرید مینا کاری در تهران نیز رشد چشم گیری داشته است.

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم آوردن مجموعه ای کم نظیر از محصولات میناکاری ساخته شده به دست هنرمندان میناکار اصفهانی یکی از بزرگترین مرکز فروش میناکاری تهران بشمار می آید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید