Top


اصفهان یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری ایران بوده که هر ساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگران داخالی و خارجی می باشد، شهری که شاید بتوان گفت مشهورترین جاذبه های گردشگری ایران را در خود جای داده است.

 

 

در کنار جاذبه های گردشگری این شهر می توان گت یکی از مواردی که موجب جذب توریسم به این شهر می شود، تنوع سوغاتی های این شهر می باشد، این سوغاتی ها اعم از خوراکی های خوشمزه مانند گز و پولکی تا انواع صنایع دستی از جمله ساعت دیواری میناکاری می باشند.

 

 

اگر شما نیز به شهر اصفهان سفر کرده باشید و بازار های این شهر را از نزدیک دیده باشید به این مسئله پی خواهید برد که مهد صنایع دستی ایران بخصوص هنر میناکاری شهر اصفهان می باشد شهری که از دیر باز شاهد زیستن هنرمندان بزرگی بوده است.

 

 

یکی از جاذبه های سفر به شهر اصفهان خرید سوغاتی در این شهر می باشد در واقع خرید سوغات در سفر ها موجب می شود ما بتوانیم عزیزان خود را در شیرینی این سفر دل انگیز سهیم کنیم و حال آنکه شهر اصفهان امکان انتخاب متنوعی از سوغات را برای شما فراهم می آورد تنوع صنایع دستی میناکاری، خاتم کاری، فیروزه کوبی و قلمکاری مهر تائیدی است بر گفته های ما.

 

 

شاید اگر شما تنها به خرید سوغاتی های خوشمزه شهر اصفهان بسنده کنید شیرینی این سفر را بعد از چند روز فراموش کنید اما اگر یکی از صنایع دستی این شهر را به عنوان سوغات تهیه کنید با هر بار دیدن آن خاطرات شیرین این سفر دل انگیز برای شما یادآوری می شود.

 

 

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین صنایع دستی شهر اصفهان میناکاری می باشد که دارای تنوع محصولات بیشماری می باشد یکی از انواع آن ساعت دیواری طرح میناکاری می باشد که تلفیقی از هنر میناکاری و خاتم کاری بوده و نشان از ذوق و سلیقه هنری هنرمند اصفهانی دارد.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری اصفهان و خرید اینترنتی ساعت میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید راحت و مطمئن لذت ببرید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000تومان

اطلاعات بیشتر و خرید