Top


  در فصول گرم سال به دلایل مختلفی میزان رطوبت هوا کاهش پیدا می کند و بسیاری از افراد با نشانه های آلژیک تنفسی و حتی چشمی مواجه می شوند که به دلیل استفاده از دستگاه های تهویه هوا می باشد.

 

 

دستگاه هایی مانند کولر و پنکه با چرخاندن هوای خشک در محیط یکی از عوامل بروز بیماری های آلرژیک در فصول گرم سال می باشند، زیرا در این فصول علاوه بر شرایط جوی این دستگاه های تهویه می باشند که تاثیر مستقیمی بر روی خشکی هوا دارند.

 

 

بنابراین استفاده از دستگاه بخور صورت سرد و گرم می تواند کمک شایانی به افزایش میزان رطوبت هوا کرده تا از خشک شدن چشم ها، ریه ها، بینی و لب ها نه تنها در فصول گرم بلکه در فصول سرد هوا جلوگیری به عمل بیاید.

 

 

استفاده  از انواع دستگاه رطوبت ساز از جمله دستگاه بخور صورت هایتک می تواند در فصول سرد سال که بیماری آنفولانزا شیوع دارد خطر ابتلا به این بیماری را کاهش دهد، زیرا با افزایش رطوبت هوا و رساندن  سطح رطوبت به  ۴۰ درصد به سرعت می تواند ذرات ویروس این بیماری را غیر فعال کرده.

 

 

شاید برای شما جای تعجب داشته باشد اما اگر فردی را در خانه دارید که شب ها هنگام خواب خر و پف می کند می توانید با تهیه یک دستگاه بخور ارزان قیمت و افزایش رطوبت در شب و تامین رطوبت مسیرهای هوایی افراد از میزان خر و پف افراد بکاهید و شب آرامی را سپری کنید.

 

 

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مزیت های استفاده از دستگاه بخور برای تامین رطوبت سطح پوست می باشد که خود می تواند تاثیر بسزایی در تامین سلامت پوست و زیبایی افراد داشته باشد بخصوص اگر در حین استفاده از دستگاه از عصاره های گیاهی متناسب با نوع پوست خود نیز استفاده نمائید.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید به لینک زیر مراجعه نموده و ضمن خرید کالای با کیفیت و اصلی از تخفیفات ویژه بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید