Top


یکی از روش های تسکین دردهای کمر، گردن و بسیاری از سردرد های تنشی استفاده از ماساژ در نواحی گردن و کمر می باشد که با بهبود گردش خون و افزایش ترشح سروتونین با خاصیت ضد درد می تواند بدون نیاز به استفاده از مسکن ها از این دردها خلاصی یافت.

 

 

استفاده از ماساژ قبل از خواب می تواند خواب راحت و عمیق را برای شما به ارمغان بیاورد، روکش صندلی ماساژور ماشین یک روش دریافت ماساژ راحت و ارزان قیمت و صد البته در دسترس برای همگان می باشد که استفاده از آن بسیار راحت می باشد.

 

 

شما می توانید با خرید روکش صندلی ماساژور در موقعیت های مختلف از آن استفاده کنید، در حین رانندگی، محل کار یا حتی در خانه در حین مطالعه یا تماشای تلوزیون. شما می توانید این دستگاه را از حالت صندلی خارج کنید و بر روی آن دراز بکشید و قبل از خواب از ماساژ خوبی بهرمند شوید و خوابی عمیق داشته باشید.

 

 

روکش صندلی ماساژور اتومبیل با ماساژ لرزشی  و وارد آوردن ضربه‌های ملایم در محل عضلات کمر، کتف و گردن بسیاری مشکلات فیزیکی و دردهای ناشی از سبک زندگی و نشستن های طولانی را کاهش دهد.

 

 

استفاده از این دستگاه علاوه بر اینکه می تواند خواص درمانی و کاهش درد را داشته باشد می تواند بسیار لذت بخش باشد، استفاده از ماساژ در حین رانندگی و در حین کار یا مطالعه می تواند به  پایین آوردن سطح اضطراب، بهبود کیفیت خواب، تسکین درد منجر شود.

 

 

استفاده از روکش صندلی ماساژور خودرو می تواند در مدیریت و تسکین دردهای  مزمن نواحی کمر، شانه و گردن بسیار موثر باشد و با کاهش درد و علائم آن منجر به بهبود کیفیت زندگی شما شود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی روکش صندلي ماساژور 5 موتوره و هيتر حرارتی به وب سایت اینترنتی تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه این فروشگاه اینترنتی بهرمند شوید.

 

 

قیمت : 219000 تومان

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید