Top


یکی از روش هایی که برای حفظ و بهبود سلامت بدن می توان از آن استفاده کرد، بخار درمانی می باشد. در گذشته بخاطر فواید بسیار زیاد بخار در تامین سلامتی بدن از حمام های خبار استفاده می کردند و بسیاری از مشکلات بخصوص مشکلات تنفسی را با بخار درمانی حل می کردند.

 

 

همه ما برای یکبار هم شده برای درمان گرفتگی بینی در هنگام زکام از بخور گرم استفاده کرده ایم، اما شاید استفاده از روش های قدیمی که یک کاسه آب گرم بود مقداری مشکل یا حتی خطر آفرین باشد، شما می توانید با خرید دستگاه بخور صورت ارزان این مشکل را حل کنید.

 

 

در هنگام سرماخوردگی و گرفتگی بینی و التهابات گلو با استفاده از دستگاه بخور صورت می توانید براحتی عوارض این بیماری ها را کاهش دهید و با ورود هوای گرم و مرطوب از طریق بینی و گلو التهابات را کاهش داده و رطوبت دستگاه تنفسی را حفظ کنید.

 

 

در هنگام استفاده از دستگاه بخور صورت پایه دار می توانید یک حوله بر روی سر خود انداخته و حدود 10 دقیقه این بخارات را با چشمان بسته استشمام کنید. می توانید از چندین قطره روغن گیاهی برای اثر بخشی بیشتر استفاده کنید.

 

 

در هنگام گرفتگی بینی و بیماری های تنفسی استفاده از بخور گرم موجب تسکین دردهای سینوسی شده و سوزش و خارش بینی را در بینی کاهش می دهد و مسیرهای تنفسی را مرطوب کرده که منجر به رقیق شدن مخاط و رفع گرفتگی های بینی  کمک می کند.

 

 

استفاده از بخور گرم می تواند باعث بهبود شرایط پوست و همچنین افزایش زیبایی و درخشش پوست می شود که یکی از ارازنترین راه های رسیدن به سلامتی و زیبایی پوست می باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی دستگاه بخور صورت high tech به وب سایت اینترنتی تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه این فروشگاه اینترنتی بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید