Top


صنایع دستی در گذشته به منظور رفع احتیاجات مردم تولید میشده و به تدریج و با روی کار آمدن سبک زندگی مدرن، استفاده از صنایع دستی در زندگی روزمره مردم کمرنگ شده و جایگاه گذشته را نداشته و این در حالی می باشد که صنایع دستی نشان از فرهنگ و تمدن هر سرزمنی دارند.

 

 

بنابراین نیاز به کاربردی کردن صنایع دستی به گونه ای که متناسب با سبک زندگی مدرن و ماشینی امروزی باشد امری لازم و ضروری می باشد و به منظور حفظ و احیای صنایع دستی نیاز به ایجاد تغییرات ئ بروز رسانی صنایع دستی باید در دستور کاری صنعتگران هنری قرار گیرد.

 

 

در میان صنایع دستی کشورمان، هنر میناکاری اصفهان در این عرصه خوش درخشیده و توانسته است در بروز رسانی و آداپته سازی این صنایع با سبک زندگی جدید موفق ظاهر شود و شما شاهد انواع ظروف میناکاری اصفهان می باشید که علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی نیز می باشند.

 

 

در واقع رمز احیا و ماندگاری صنایع دستی، بروز رسانی این صنایع می باشد تا بتواند این صنایع را در زندگی روزمره مردم کاربردی کند، در غیر این صورت صنایع دستی به دلیل عدم حمایت و فراموشی برای همیشه از یادها فراموش خواهند شد.

 

 

اما هنرمندان میناکار اصفهانی توانسته اند در این زمینه خوش بدرخشند و با ترکیب محصولات میناکاری با سایر هنر ها یا تولید محصولاتی مدرن و کاربردی این هنر زیبا را برای همیشه ماندگار سازد. برای مشاهده لیست قیمت میناکاری اصفهان کلیک کنید.

 

 

برای مشاهد و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

 

 

ابن نکته را خاطر نشان باید کرد که به این منظور نیاز به خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات می باشد که می توان این خلاقیت را در محصولات میناکاری شده اصفهان به وضوح مشاهده کرد و همین امر موجب توسعه و ماندگاری این هنر اصیل در سال های متمادی شده است.

 

 

 


فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.