Top


اگر شما هم در محیط کار خود یکسری وسایل اداری قدیمی دارید که در صدد تعویض آن ها می باشید اندکی صبر کنید شاید بتوانید با استفاده از یکسری از وسایل و ایجاد تغیراتی ساده از این وسایل به محو بهتری استفاده کرد به عنوان مثال اگر به نظر شما صندلی های محیط کار شما دارای دسته های سخت و غیر قابل تحملی می باشند با ما همراه باشید.

 

 

اگر مشکل شما دسته های سخت صندلی های دفترتان  می باشد نیاز به تعویض آنها ندارید بلکه ما به شما محصولی را معرفی می کنیم که براحتی می توانید صندلی های خود را بروز کنید و از نشستن بر روی آنها لذت ببرید با استفاده از  فوم دسته صندلی اداری.

 

 

اگر شما نیز از درد آرنج های خود در حین قرار گرفتن بر روی سدته صندلی اداری خود رنج می برید یا حتی صندلی میز کامپیوتر شما دارای دسته های سختی می باشد نیاز به صرف هزینه برای خرید صندلی جدید نیست بلکه شما می توانید با خرید کاور دسته صندلی اداری این مشکل را حل کنید.

 

 

پد دسته صندلی تک سبد محصولی جدید با طراحی کاربردی که می تواند کمک بسزایی در ایجاد راحتی برای شما برای احساس راحتی در حین استفاده از صندلی کار شما داشته باشد. این کاور براحتی قابل استفاده بر روی دسته صندلی های مختلف می باشد.

 

 

در قسمت زیرین این فوم دسته صندلی اداری تسمه هایی قابل تنظیم در نظر گرفته شده است که با سرعت و به راحتی روی هر صندلی قابل استفاده می باشد و شما از لذت داشتن یک بالشتک نرم در زیر دست خود بهرمند می شوید.

 

 

با خرید پد دسته صندلی اداری و استفاده از آن بر روی دسته صندلی کار یا کامپیوتر خود با قرار گرفتن یک بالشتک نرم در زیر آرنج شما امکان راحتی بیشتری در بازوهای شما فراهم می شود و فشار کمتری به دستان شما وارد می شود.

 

 

این محصول دارای طراحی آرگونومیک بوده که با پوشش دهی مناسب دسته صندلی محل کار یا اتاق کار، شما احساس راحتی بیشتری خواهید کرد .

 

 

برای مشاهده و خرید پد دسته صندلی ادارید بر روی کلید زیر کلیک کنید

قیمت : 29000  تومان

با مشاهده ویدئو زیر اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول بدست آورید