Top


در بسیاری از خانه های حیاط دار برای خشک کردن لباس ها از بند رخت های پلاستیکی رنگارنگ استفاده می شود امابه تدریج و با افزایش آپارتمان نشینی این شیوه برای خشک کردن لباس پاسخگو نمی باشد و نیاز به استفاده از روشی جایگزین که مناسب برای آپارتمان نشینی می باشد.

 

 

 به همین دلیل فعالان عرصه تولید لوازم خانگی اقدام به طراحی و تولید انواع بند رخت آپارتمانی کرده اند که دارای تنوع طرح و ابعاد بوده و می تواند در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد، بنابراین شما می توانید براحتی و بر اساس فضای زندگی خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

 

 

اگر شما قصد خرید یک بند رخت آپارتمانی دارید با ما همراه باشید با نکاتی مهم در رابطه با خرید بند رخت آپارتمانی، یک بند رخت آپارتمانی باید دارای بدنه ای سبک و ابعاد متناسب باشد تا حمل و نقل آن آسان بوده و بتوان براحتی آنرا در گوشه ای از منزل قرار داد.

 

 

یک بند رخت اپارتمانی فلزی باید از آلیاژی ساخته شود که در مقابل رطوبت مقاوم باشد تا در اثر قرار گرفتن در فضای باز و همچنین پهن کردن لباس های شسته شده دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشود و شما بتوانید مدت ها از این بند رخت با خیال راحت استفاده کنید.

 

 

اگر قصد خرید یک بند رخت تاشو آپارتمانی ضد زنگ را داری ما به شما پیشنهاد می کنیم بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline  را انتخاب کنید زیرا بدنه این بند رخت از آلومنیوم می باشد و در مقابل رطوبت مقاوم و همچنین وزن آن کم می باشد و حمل و جابجایی آن بسیار آسان بوده.

 

 

اگر می خواهید مطمئن شوید بند رخت که قصد خرید آنرا دارید دارای فلز آهن نمی باشد می توانید براحتی و با استفاده از یک آهنربا آنرا مورد تست قرار دهید در صورت داشتن آهن به آن جذب می شود و در اثر مجاورت با رطوبت دچار زنگ زدگی می شود.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات  و خرید بند رخت آپارتمانی ارزان به صورت اینترنتی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل از تخفیفات ویژه بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

خرید