Top


یکی از وسایلی که می تواند به مادران در حمل راحتر کودکان خود کمک بسزایی داشته باشد، کالسکه می باشد در واقع کالسکه این امکان را خانواده ها می دهد تا کودک خود را براحتی در داخل آن قرار داده و به گردش بهاری بروند  و از لطافت هوا لذت ببرند.

 

 

در واقع یکی از مهمترین و جدایی ناپذیر ترین وسایل مربوط به کودک که در سیسمونی ها نیز حتما خریداری می شود همان کالسکه بوده که به دلیل قابلیت حمل آسان کودک و همچنین امکان جمع شدن و کم حجم بودن برای خانواده ها یک انتخاب بسیار خوب می باشد.

 

 

اما لذت یک گردش بهاری می تواند با یک رگبار شدید خراب شود بخصوص اگر کودک شما در کالسکه همراه شما باشد و نگران سلامتی او باشید اما ما در اینجا به شما محصولی را معرفی می کنیم که می تواند این نگرانی شما را براحتی بر طرف کند.

 

 

کاور باران کالسکه کودک راه حل مشکل فوق می باشد، شما با خرید این محصول مراقبتی کودک براحتی می توانید از روز های خوش بهاری لذت ببرید و نگران بارش های وقت و بی وقت این روزها نباشید.

 

 

کاور باران کالسکه کودک با استفاده از پلاستیک شفافا بسیار با کیفیت تهیه شده است، این پلاستیک بسیار نرم و منعطف بوده و به همین دلیل براحتی بر روی کالسکه کودک شما کاور شده و فضای امنی را برای کودک شما فراهم می آورد.

 

 

با استفاده از کاور کالسکه پلاستیکی شما می توانید براحتی در روزها سرد سال کودک خود را به همراه خود با کالسکه به بیرون برده و نگران سردی هوا نباشید زیرا این کاور محلی امن برای کودک شما فراهم آورده است.

 

 

اگر شما قصد تهیه سیسمونی دارید و در لیست شما خرید کالسکه نیز قرار دارد ما به شما خرید کاور کالسکه تک سبد پیشنهاد می کنیم، محصولی ایرانی با کیفیت جهانی مناسب برای مادران و کودکان ایرانی می باشد.

 

 

برای مشاهده و کاور کالسکه تک سبد بر روی کلید زیر کلیک کنید

قیمت : 49000  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید