Top


بند رخت آپارتمانی در واقع راه حل مشکل کمبود فضا در محیط آپارتمان ها برای خشک کردن لباس های شسته شده می باشد.

 

 

استفاده از این بند رخت تاشو آپارتمانی تنها محدود به آپراتمان نشینی نمی باشد و از آن حتی در خانههای ویلایی یا در حیاط خلوت، هتل و خوابگاه می توان استفاده کرد.

 

 

در واقع طراحان وسایل خانگی به دنبال راه حلی برای مشکل خشک کردن لباس های شسته شده در محیط های کوچک می بوده که بتوان لباس ها را در مجاورت هوای آزاد خشک کرد .

 

 

بند رخت تاشو فلزی معمولا از جنس استیل یا آلومنیوم می باشد تا در اثر مجاورت با رطوبت دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشود و بتوان با خیال راحت از آن برای خشک کردن لباس ها استفاده کرد.

 

 

با توجه به سبک زندگی مدرن و نیاز به وسایلی درخور این سبک زندگی شما شاهد فروش بند رخت آپارتمانی در بیشتر فروشگاه های لوازم خانگی به عنوان یکی ار ملزومات اساسی می باشید.

 

 

استفاده از این رخت آویز تاشو نیاز به استفاده از بند رخت های سنتی که نیاز به فضای آزاد زیاد داشتند را مرتفع ساخته و براحتی می توان در آپارتمان ها و خانه های بدون حیاط از آن استفاده کرد.

 

 

این محصول که از جنس آلومنیوم می باشد و دارای دو بال می باشد که دوقطعه فلزی تعبیه شده در دو طرف این بند رخت امکان تنظیم زاویه بال های این رخت آویز را فراهم می آورد.

 

 

برای  مشاهده تنوع محصولات و اطلاع از قیمت بند رخت آپارتمانی به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  99000 تومان

خرید