Top


یکی از راه های ارتباطی در بین سازمان ها و شرکت ها و مشتریان آنها، هدایای تبلیغاتی می باشند  که از موثرترین راه های ماندگاری نام برند و شرکت می باشد.

 

 

نتایج تحقیقات میدانی حاکی از آن می باشد که محصولات و خدمات شرکت ها و سازمان ها که با استفاده از هدیه تبلیغاتی خلاقانه معرفی شده اند بیش از 80 درصد ماندگاری بیشتری در بین مشتریان داشته اند.

 

 

در واقع با انتخاب  یک هدیه تبلیغاتی جذاب شما می توانید مشتری های خود را به وجد آورده و باعث خشنودی و احساس رضایت از نام و برند شما می شود.

 

 

شما می توانید هدیه ای تبلیغاتی را انتخاب نمائید که امکان درج لوگو یا نماد شرکت و سازمان شما را داشته باشد و به این ترتیب بیشتر در یاد ها باقی بمانید.

 

 

گلدان میناکاری با جعبه شفاف، یک هدیه تبلیغاتی نفیس می باشد  که تهیه شده از یک گلدان میناکاری روی مس با ابعاد 8*20 سانتی متر می باشد که در یک باکس ضفاف قرار گرفته تا زیبایی این اثر را نمایان نماید.

 

 

اگر به دنبال تهیه یک هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت ولی با کارایی بالا می باشید، پیشنهاد ما به شما خرید فلش مموری جاسوییچی چرمی 8 گیگ می باشد که امکان درج لوگو یا نام شرکت و سازمان شما بر روی جلد چرمی آن وجود دارد.

 

 

تندیس میناکاری با گلدان 8 سانتی طرح محراب، یکی از هدایای تبلیغاتی نفیس می باشد که به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نفیس مورد استفاده قرار می گیرد. هدیه تبلیغاتی صنایع دستی جزء پر طرفدارترین هدایای تبلیغاتی می باشد. بر روی این محصول امکان  چسباندن و درج لوگوی تبلیغاتی شرکت یا سازمان و یا متن دلخواه از جمله تقدیر نامه وجود دارد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید